0

O nas

TnijTanio.pl to pierwszy w Polsce sklep internetowy prowadzący sprzedaż pił taśmowych drogą elektroniczną od 2007 roku. Zaspakajamy oczekiwania wszystkich Klientów, dla których ważną rolę odgrywa JAKOŚĆ I CENA.

W naszej ofercie znajdują się bimetalowe piły taśmowe typu M42. Korpus taśmy wytworzony został  z amerykańskiej stali sprężynowej, a uzębienie ze stali szybkotnącej M42 produkowanej przez japoński koncern Hitachi (twardość 66-69 HRC) o 8% zawartości kobaltu. Specjalna geometria ostrza umożliwia wykorzystanie naszych pił do cięcia stali konstrukcyjnych, narzędziowych i nierdzewnych oraz różnego rodzaju stopów metali kolorowych. Wybór dostawcy został poprzedzony licznymi próbami technicznymi, które wykazały, że oferowane przez nas piły taśmowe charakteryzują się wysoką efektywnością, potwierdzającą bardzo dobrą relację pomiędzy jakością a niską ceną.

W przypadku zakupu pił taśmowych w sklepie TnijTanio.pl KLIENT PŁACI TYLKO ZA NARZĘDZIE. Zagwarantowanie przez nas najniższych cen jest możliwe dzięki wyeliminowaniu kosztów, które towarzyszą tradycyjnej sprzedaży takich jak: marże firm pośredniczących, kosztowna struktura sprzedaży i utrzymywanie przedstawicieli handlowych w terenie.

 


Kontakt ze sklepem